[mtitle]HOW TO SHOP[/mtitle]

[quicksteps style="how_to_shop"]

[quickstep number="1" color="#CD2122"] Login or create new account. [/quickstep]

[quickstep number="2" color="#CD2122"] Review your order. [/quickstep]

[quickstep number="3" color="#CD2122"] Payment & FREE shipment [/quickstep]

[/quicksteps]

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

[mtitle]SHOWROOM HOURS[/mtitle]

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Utwórz konto

*

*

*

*

*

*

Nie pamiętam hasła

*

Patronat Honorowy Marszałek Województwa Łódzkiego

 

Patronat Honorowy Wojewody Łódzkiego

Seminarium naukowe p.n. „Innowacyjne lecznictwo uzdrowiskowe chorób psychosomatycznych z uwzględnieniem skutków poczucia samotności – pilotaż” zostało objęte przez Wojewodę Łódzkiego patronatem honorowym.

Seminarium naukowe

„Innowacyjne lecznictwo uzdrowiskowe chorób psychosomatycznych z uwzględnieniem skutków poczucia samotności - pilotaż”

Serdecznie zapraszamy na Seminarium naukowe p.n. „Innowacyjne lecznictwo uzdrowiskowe chorób psychosomatycznych z uwzględnieniem skutków poczucia samotności - pilotaż”. 

Wydarzenie to odbędzie się w dniu 29 października 2024 roku w Uzdrowisku Uniejów Park w Uniejowie.

Według raportu opublikowanego w 2018 roku - jeszcze przed ogólnoświatową pandemią COVID-19 - przez New Economic Foundation, niechciane poczucie samotności kosztuje gospodarkę Wielkiej Brytanii minimum 2,5 mld Funtów rocznie. Dzisiaj prawdopodobnie jest to zdecydowanie więcej. 

Według raportu wydanego w 2024 roku przez Instytut Zdrowia Człowieka - koszty dla polskiej gospodarki w roku 2022 były jeszcze wyższe i  wyniosły ponad
19 mln zł rocznie. 

Zasadnym zatem wydaje się podjęcie działań mających na celu szukanie systemowych rozwiązań, które mogą przyczynić się do zmniejszenia skali tego zjawiska. Jednym z takich rozwiązań może być rozszerzenie profili – kierunków
w leczenie uzdrowiskowe.

Celem Seminarium naukowego jest opracowanie nowoczesnych metod leczenia chorób psychosomatycznych w kontekście rozszerzenia profili - kierunków w lecznictwie  uzdrowiskowym, z uwzględnieniem skutków poczucia samotności na zdrowie psychiczne i fizyczne. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prezentacji oraz dyskusji wiodących ekspertów z dziedziny balneologii, psychiatrii, rehabilitacji, ekonomii oraz lecznictwa uzdrowiskowego, a także osób zajmujących się projektowaniem systemu opieki zdrowotnej i społecznej.

Program wydarzenia obejmuje:

  • Wykłady – Prezentacje na temat najnowszych badań i metod leczenia chorób psychosomatycznych, ze szczególnym naciskiem na innowacyjne podejście w lecznictwie uzdrowiskowym.
  • Panele dyskusyjne – Debaty na temat wpływu poczucia samotności na zdrowie psychosomatyczne oraz potencjału miejscowości uzdrowiskowych w leczeniu tej specyficznej grupy schorzeń.
  • Sesje networkingowe – Możliwość wymiany doświadczeń i nawiązywania współpracy między specjalistami z różnych dziedzin.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli instytucji z obszaru ochrony zdrowia oraz rehabilitacji medycznej, w tym władze krajowe oraz samorządowe jako organy dysponujące możliwością wprowadzenia pilotażowego programu lecznictwa uzdrowiskowego chorób psychosomatycznych z uwzględnieniem skutków poczucia samotności, a także przedstawiciele lokalnych stowarzyszeń zainteresowani poruszaną tematyką.

Uczestnictwo w Sympozjum jest bezpłatne, ale wymagana jest uprzednia rejestracja.
W załączeniu agenda Seminarium naukowego oraz formularz zgłoszeniowy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym przełomowym wydarzeniu, które ma na celu wzbogacenie wiedzy oraz rozwój innowacyjnych metod leczenia chorób psychosomatycznych.

 

Raport na temat kosztów samotności w Polsce

Instytut Zdrowia Człowieka publikuje przełomowy
raport na temat kosztów samotności w Polsce

Warszawa, 19 września 2024 – 

Instytut Zdrowia Człowieka z ogromną satysfakcją informuje, że dostępny jest już raport pt. „Koszty samotności w Polsce”. Dokument ten jest pierwszą kompleksową analizą tego jak niechciane poczucie samotności wpływa na gospodarkę Polski oraz tego jakie są jej koszty dla przedsiębiorców i dla finansów publicznych.

Raport „Koszty samotności w Polsce” stanowi efekt wielomiesięcznej pracy zespołu IZC wraz z ekspertami. Punktem wyjścia był raport wydany w 2018 roku przez brytyjski think tank „New Economic Foundation”, w którym oszacowano,
że samotność kosztuje brytyjską gospodarkę minimum 2,5 mld Funtów rocznie. 

W raporcie IZC skorzystano z tej samej metodologii, ale dane dotyczą Polski.

Uwzględniono w nim 4 rodzaje kosztów jakie ponosi Polska gospodarka z powodu niechcianego poczucia samotności:

  • Utrata produktywności spowodowana nieobecnością chorobową pracowników
    w 2022 r. związana z chorobami spowodowanymi samotnością;
  • Wydatki z systemu ubezpieczeń społecznych na świadczenia z tytułu niezdolności do pracy według wybranych chorób spowodowanych samotnością w 2022 r.;
  • Koszt rotacji pracowników spowodowany dobrowolnymi odejściami z pracy spowodowanymi obniżeniem się dobrostanu pracowników przez samotność;
  • Koszt spadku produktywności pracowników spowodowanym pogorszeniem się dobrostanu pracowników przez samotność.

Okazuje się, że koszty samotności dla Polskiej gospodarki w 2022 roku
są zdecydowanie wyższe (pomimo różnicy nominalnej wartości PKB na korzyść gospodarki brytyjskiej) niż dla gospodarki Wielkiej Brytanii w 2018 roku. 

Szczegółowe informacje dotyczące wyników oraz zastosowanej metodologii znajdują się w raporcie, który dostępny jest pod adresem:

http://www.izc.pl/  (na dole strony)

W raporcie znajdują się również rekomendacje dotyczące polityki publicznej mające na celu ograniczanie zjawiska samotności oraz jego społecznych i ekonomicznych skutków.

Zapraszamy do zapoznania się z powyższym raportem oraz kontaktu z jego autorami.

 

Kontakt dla mediów:

  1. Michał Kot - Współautor artykułu

e-mail: michal.kot@izc.pl

tel. 601-130-333

  1. Anita Kocik – Błońska - Instytut Zdrowia Człowieka

e-mail: anita.blonska@izc.pl

tel. 539-940-706

Instytut Zdrowia Człowieka (izc.pl)

Grupa Spółek Instytutu Zdrowia Człowieka prowadzi działalność głównie w obszarze szeroko pojętej ochrony zdrowia. Podstawowy przedmiot i zakres działalności stanowi: profesjonalne rozwiązywanie problemów utrzymania i przywracania zdrowia oraz łagodzenia objawów schorzeń psychosomatycznych oraz schorzeń narządu ruchu i narządu głosu. Obecnie działalność Instytutu prowadzona jest w trzech obiektach sanatoryjno-rehabilitacyjnych, dwóch zlokalizowanych
w południowo-wschodniej części Polski – w miejscowościach uzdrowiskowych Muszyna oraz
w Wysowa - Zdrój i trzecim w centralnej Polsce – w Uniejowie, ukierunkowanych na świadczenia usług rehabilitacyjno-uzdrowiskowych. Oferta ta jest ciągle poszerzana i dostosowywana
do potrzeb rynku. Spółka dysponuje bazą ok. 390 miejsc noclegowych o wysokim standardzie.
Do dyspozycji gości dostępne są pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz studia i apartamenty. Grupa Spółek Instytutu Zdrowia Człowieka zapewnia kuracjuszom całodobową opiekę medyczną. W skład zespołów diagnostyczno-terapeutycznych wchodzi profesjonalna kadra - lekarze, psychiatrzy, psychologowie, magistrowie i technicy fizykoterapii, dietetycy i pielęgniarki. 

Dodatkowym atutem ośrodków Instytutu Zdrowia Człowieka jest położenie w miejscowościach uzdrowiskowych w strefie A. 

Grupa Spółek Instytutu Zdrowia Człowieka, jako podmiot leczniczy posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji rehabilitacji leczniczej w schorzeniach psychosomatycznych nieprzerwalnie od 2006 r. W latach 2006-2023 ogółem zrehabilitowano ca. 11 tysięcy pacjentów ze schorzeniami psychosomatycznymi. 

 

Rehabilituj się na zdrowie!

"Rehabilituj się na zdrowie! - wsparcie powrotu do zdrowia i życia zawodowego
 
pacjentów onkologicznych z terenu województwa łódzkiego"
 
 
Uzdrowisko Uniejów Park uruchomiło program rehabilitacji onkologicznej. Zapraszamy na konsultacje!
 
Bezpłatny Program rehabilitacji onkologicznej skierowany jest do mieszkańców województwa łódzkiego w wieku aktywności zawodowej w trakcie leczenia lub po zakończonej kuracji spowodowanej chorobą nowotworową.
 
Osoba spełniająca kryteria uczestnictwa (mieszkaniec woj. łódzkiego, w wieku aktywności zawodowej, w trakcie leczenia lub po zakończonym radykalnym leczeniu z powodu choroby nowotworowej) zgłasza się do Programu indywidualnie :
• telefonicznie pod nr: (63) 288-89-59 wew. 100
• e-mailowo: onkologia@izc.pl
• poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.rehabilitujsienazdrowie.pl
 
 
Więcej na stronie: www.rehabilitujsienazdrowie.pl
 

Podsumowanie z I onkologicznej konferencji naukowej pn. "Onkologia wyzwaniem XXI w. dla medycyny - zadania dla polityków, szanse dla pacjentów.

Podsumowanie z I ONKOLOGICZNEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ
pn.  "Onkologia wyzwaniem XXI w. dla medycyny - zadania dla polityków, szanse dla pacjentów"

 

Konferencja naukowa pn. "Onkologia wyzwaniem XXI w. dla medycyny - zadania dla polityków, szanse dla pacjentów”, która obyła się 4 września 2019 r. w Uzdrowisku Uniejów Park - inaugurowała  pn. “Rehabilituj się na zdrowie! - wsparcie powrotu do zdrowia i życia zawodowego dla pacjentów onkologicznych z terenu województwa łódzkiego” - realizowany w ramach „Programu rehabilitacyjnego dla pacjentów onkologicznych z terenu województwa łódzkiego” współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny.   

Program zakłada zrehabilitowanie w okresie 3 najbliższych lat 300 mieszkańców województwa łódzkiego na terenie powiatu poddębickiego i łęczyckiego. Rehabilitowani będą pacjenci w trakcie leczenia lub po zakończonym radykalnym leczeniu onkologicznym. Celem Programu jest:

  • rehabilitacja,
  •  profilaktyka,
  • i wydłużenie aktywności zawodowej.
Projekt będzie realizowany przez Uzdrowisko Uniejów Park na terenie powiatu poddębickiego oraz przez Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęczycy na terenie powiatu łęczyckiego.
 
Pacjenci na rehabilitację będą kierowani przez lekarzy rodzinnych - POZ, bądź lekarzy onkologów z poradni. 
Czas trwania rehabilitacji w ramach Programu wynosi od 10 do 30 dni zabiegowych i obejmuje od min. 4 do max. 10 procedur dziennie w zależności od potrzeb danego pacjenta. Po każdej serii tj. 10 dniach zabiegowych odbędzie się lekarska porada rehabilitacyjna w celu stwierdzenia zasadności dalszej rehabilitacji.
 
Integralną część świadczeń udzielanych w Programie stanowi edukacja zdrowotna obejmująca wyrobienie nawyków warunkujących utrzymanie zdrowia. Będzie ona odpowiadać na indywidualne potrzeby uczestników, w zależności od występujących u nich dolegliwości, np. obejmować tematykę dotyczącą zarządzania zmęczeniem, redukcji ryzyka złamań i upadków u pacjentów z kruchością kości, strategii postępowania z bólem, redukcji ryzyka rozwoju obrzęku limfatycznego, naukę automasażu, instruktaż postępowania w czynnościach dnia codziennego oraz naukę ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu. Ponadto w ramach edukacji zdrowotnej uczestnicy Programu będą zachęcani do uprawiania aktywności fizycznej we własnym zakresie po zakończeniu cyklu zabiegów rehabilitacyjnych.
 
W ramach Programu dostępne są indywidualne konsultacje dietetyczne. Program zakłada również porady psychologiczne i psychoterapeutyczne (i ewentualnie z seksuologiem). 
 
 
Wykłady:
  1. prof. nadzw. dr hab. n. med. Piotr Majcher - Krajowy Konsultant ds. rehabilitacji,
    Prezentacja - “Zasady kompleksowej  rehabilitacji pacjentów z chorobą nowotworową. Nowa strategia szansą na szybszy powrót do pracy”      
  2. dr n. med. Jolanta Łuniewska - Bury - Kierownik Oddziału Brachyterapii, Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi, 
    Prezentacja - "Rak to nie wyrok. Epidemiologia, leczenie, rehabilitacja – kierunkiem do pełnego wyzdrowienia i powrotu do pracy"
  3.  prof. dr hab. n. med. Waldemar Różański - Wojewódzki konsultant ds. urologii dla woj. łódzkiego,
    Prezentacja - "Nowotwory układu moczowego i narządów płciowych – wyzwanie medyczne i polityczne. Znaczenie rehabilitacji przy powrocie do pracy"
  4. mgr Aleksandra Juszczak - Fizjoterapeuta Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi,
    Prezentacja - "Rehabilitacja onkologiczna - omówienie ścieżki postępowania dla pacjentów po mastektomii, z nowotworami układu moczowego oraz nowotworami OUN"
  5. Zbigniew Gwadera - Dyrektor Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego,
    Prezentacja - "Realizacja programów profilaktycznych i rehabilitacyjnych finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego"

I onkologiczna konferencja naukowa w Uzdrowisku Uniejów Park

 


INSTYTUT ZDROWIA CZŁOWIEKA ORAZ URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ


na Konferencję naukową "Onkologia wyzwaniem XXI w. dla medycyny - zadania dla polityków, szanse dla pacjentów”

inaugurującą "Program rehabilitacyjny dla pacjentów onkologicznych z terenu województwa łódzkiego" współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny.

w dniu 04 września 2019 r.
w Uzdrowisku Uniejów Park w Uniejowie, przy ulicy Zamkowej 7


W województwie łódzkim notuje się najwyższą zachorowalność na nowotwory. To wielkie wyzwanie, które stoi nie tylko przed lekarzami i fizjoterapeutami opiekującymi się pacjentem onkologicznym, ale także przed politykami. Podczas sesji prowadzący będą omawiali kompleksowe prowadzenie terapii w Polsce i na świecie w celu wydłużenia aktywności zawodowej.

 

PROGRAM
"Onkologia wyzwaniem XXI w. dla medycyny - zadania dla polityków,
szanse dla pacjentów"


 

09:30  Rejestracja
   
09:45 Uroczysta inauguracja  programu pn. "Rehabilituj się na zdrowie! - wsparcie powrotu do zdrowia i życia zawodowego dla pacjentów onkologicznych z terenu województwa łódzkiego", realizowanego w ramach Programu rehabilitacyjnego dla pacjentów onkologicznych z terenu województwa łódzkiego współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny - Konferencje prowadzi: prof. dr hab. n. med. Wojciech Gaszyński
   
10:00  - prof. nadzw. dr hab. n. med. Piotr Majcher - Krajowy Konsultant ds. rehabilitacji , "Zasady kompleksowej  rehabilitacji pacjentów z chorobą nowotworową. Nowa strategia szansą na szybszy powrót do pracy"          
   
10:30  - dr n. med. Jolanta Łuniewska - Bury - Kierownik Oddziału Brachyterapii, Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi , "Rak to nie wyrok. Epidemiologia, leczenie, rehabilitacja – kierunkiem do pełnego wyzdrowienia i powrotu do pracy"
   
11:00   - prof. dr hab. n. med. Waldemar Różański - Wojewódzki konsultant ds. urologii dla woj. łódzkiego, " Nowotwory układu moczowego i narządów płciowych – wyzwanie medyczne i polityczne. Znaczenie rehabilitacji przy powrocie do pracy"
   
11:30  Przerwa kawowa
   
12:00  mgr Aleksandra Juszczak - Fizjoterapeuta Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im.  Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, "Rehabilitacja onkologiczna - omówienie ścieżki  postępowania dla pacjentów po mastektomii, z nowotworami układu moczowego oraz  nowotworami OUN"
   
12:30  Zbigniew Gwadera - Dyrektor Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego,  "Realizacja programów profilaktycznych i rehabilitacyjnych finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego”
   
13:00  Urszula Kowalska - Poetka, m. in. autorka projektu i współautorka książki “Łódzkie czary -”, "Pasja lekiem na smutek"
   
13:15   Panel dyskusyjny - konsultacje

 

 

 

REGIONALNY PROGRAM OPERACYJNY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO


Poddziałania X.3.1 Programy z uwzględnieniem rehabilitacji medycznej ułatwiające powroty do pracy oraz umożliwiające wydłużenie aktywności zawodowej, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.



DANE EPIDEMIOLOGICZNE  (ONKOLOGIA):


Struktura zachorowań z przyczyn nowotworowych u mężczyzn w województwie łódzkim (podobnie jak w kilku innych województwach) w 2015 roku po raz pierwszy była inna niż dla całego kraju i była odzwierciedleniem zachorowalności w najstarszej grupie wiekowej (65+). Na pierwszym miejscu w Łódzkiem znalazły się nowotwory prostaty (18,2% zachorowań z przyczyn onkologicznych), wyprzedzając nowotwory płuc, które były na drugim miejscu (16,9% zachorowań). Trzecią pozycję zajmowały nowotwory jelita grubego (13,2%).

 

W strukturze zachorowalności na nowotwory złośliwe w populacji kobiet z terenu województwa łódzkiego na pierwszym miejscu był rak piersi (24,9% zachorowań), następnie rak jelita grubego (10%) i nowotwór trzonu macicy (9,2%). Najczęstsze nowotwory złośliwe wśród kobiet i mężczyzn w województwie łódzkim prezentuje wykres 3 (Didkowska, Wojciechowska i Olasek, 2017).

 

Nowotwory złośliwe są drugą co do częstości przyczyną zgonów mieszkańców województwa łódzkiego. W 2015 roku spowodowały 25,2% wszystkich zgonów. Liczba zgonów z przyczyn nowotworowych w województwie łódzkim ma trend rosnący.

 

Pod względem umieralności z przyczyn nowotworowych województwo łódzkie wypada bardzo niekorzystnie na tle kraju. Rzeczywisty współczynnik umieralności z tej przyczyny w 2015 roku był najwyższy w kraju i wynosił – 337,52/100 tys. dla mężczyzn (przy średniej ogólnopolskiej 299,14) i 256,98 dla kobiet (średnia dla Polski 226,42). Umieralność

z powodu nowotworów złośliwych mężczyzn jest znacznie wyższa niż kobiet. Jeszcze większa przewaga współczynnika dla mężczyzn występuje po wyeliminowaniu różnic w strukturze wieku obu grup płci – standaryzowany współczynnik zgonów mężczyzn w woj. łódzkim jest o 43,4% wyższy od współczynnika zgonów kobiet (182,13 vs. 103,04) (KRN, 2015).

 

Bezwzględna liczba zgonów z powodu nowotworów złośliwych wyniosła w 2015 roku 7.379 (4.019 przypadków zgonów wśród mężczyzn i 3.360 zgonów wśród kobiet). Najczęstszą nowotworową przyczyną zgonów u płci męskiej są nowotwory płuca (29,2% wszystkich zgonów), jelita grubego (13,1%) i prostaty (8,4%). Wśród kobiet najwyższa liczba zgonów z przyczyn onkologicznych była spowodowana nowotworem płuca 16,6%, piersi (14,1%) i jelita grubego (11,8%).

Partnerzy Programu Onkologicznego



 

„Dzień Urologii” w Uzdrowisku Uniejów Park

 

„Dzień Urologii” w Uzdrowisku Uniejów Park

26.09.2018 r.

 

10% PKB (17 bilionów euro) w UE wydawane jest na opiekę zdrowotną.  To około 2500 € na obywatela rocznie! A 10% tej codziennej opieki medycznej obejmuje urologię. Istnieje 25 milionów lub 16% Europejczyków powyżej 40 roku życia, u których występują objawy nietrzymania moczu. Koszty nietrzymania moczu w zaledwie sześciu krajach wynoszą nawet 7 miliardów euro! Urologia nie dotyczy wyłącznie raka gruczołu krokowego. To więcej niż diagnoza innych warunków urologicznych, ich leczenia i najlepszych praktyk. Chodzi o rolę, jaką odgrywa w życiu ludzi, których znamy, ludzi, na których nam zależy, a nawet własnym.

 „Dzień Urologii”  26 września 2018 r. w Uzdrowisku Uniejów Park w Uniejowie organizowany jest
w  ramach Europejskiego Tygodnia Urologii.
Hasła przewodnie akcji "Podaj jeden dobry powód, dlaczego nie warto się zbadać", "Nie trać snu przez prostatę", "Nie zgadzaj się na dyskomfort", mają za zadanie zwrócić uwagę społeczeństwa na wciąż niską świadomość w zakresie chorób układu moczowo-płciowego i zachęcić do badań profilaktycznych. 

W trakcie przeprowadzania bezpłatnych konsultacji urologicznych wykład swój wygłoszą:

1. prof. dr hab. n. med. Waldemar Różański - chirurg, urolog kierownik II Kliniki Urologii „ Rak prostaty i co dalej…” ;

2. dr n. med. Mariusz Blewniewski – chirurg, urolog - „Nietrzymanie moczu u kobiet i co dalej…”;

3. mgr fizjoterapii Aleksandra Juszczak „Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu – techniki i metodyka ćwiczeń”.

 

 

Dzień Urologii 26.09.2018 r. w Uzdrowisku Uniejów Park w mediach:

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://zacisze.wysowa.pl/aktualnosci#sigProGalleriac2b18d8c47

PoZDROWIEnia dla seniorów Edycja 2018/2019

 Zapraszamy do projektu „PoZDROWIEnia dla seniorów”
Edycja 2018/2019


W ramach projektu Seniorzy wezmą udział w spotkaniach/wykładach o charakterze profilaktyki zdrowotnej oraz w zajęciach aktywności fizycznej - Nordic Walking, zajęcia na sali gimnastycznej, zajęcia na basenie. Zajęcia będą trwały od września 2018 r. do czerwca 2019 r. 


Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest złożenie w Biurze Zadania zlokalizowanego w "Uzdrowisko Muszyna nad Popradem" ul. Mściwujewskiego 1, 33-370 Muszyna następujących dokumentów rekrutacyjnych: 
a. wypełnionego formularza zgłoszeniowego, 
b. zezwolenie na publikację wizerunku i przetwarzanie danych osobowych. 

Dokumenty rekrutacyjne

Udział w projekcie jest bezpłatny.


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - szczegóły pod nr kom. 606-644-032.

Formularz do pobrania:

  • Formularz zgłoszeniowy „pozdrowienia dla seniorów” (pobierz)


Konferencja w Uzdrowisku Uniejów Park

naukową 

 

Zakończyła się konferencja naukowa pt. "Rehabilitacja kompleksowa - powrót do pracy i reintegracja" , która była zorganizowana wspólnie z Rektorem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Instytut Zdrowia Człowieka. Konferencja odbyła się w Uzdrowisku Uniejów Park przy ul. Zamkowej 7, 99-210 Uniejów.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu "Opracowania innowacyjnych, kompleksowych narzędzi do równoległego usprawniania narządu ruchu, funkcji poznawczych oraz przemian metabolicznych". Projekt obejmuje również koncepcję, architekturę i budowę inteligentnego obiektu do stosowania. innowacyjnych narzędzi i sposobów oddziaływania.

Wszystkim gościom i sponsorom oraz współorganizatorom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne takie wydarzenia. 

TOP